نسخه غافلگیرکننده کی روش برای دروازه ایران/ حقیقی شماره یک می شود/اعلام ترکیب ای

حالا این علیرضا حقیقی است که در آستانه تبدیل شدن به مرد اول دروازه ایران قرار دارد.

 

 در فاصله ای کوتاه به آغاز اولین دیدار ایران در رقابت های جام جهانی و در شرایطی که همه در تکاپوی انتخاب کی روش از بین دانیل داوری و رحمان احمدی بودند، سرمربی پرتغالی با یک حرکت رونالدینیویی شانس قرار گرفتن علیرضا حقیقی درون دروازه ایران در مسابقه اول را به شدت افزایش داده است.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران در دیدارهای تدارکاتی اخیر از عملکرد داوری رضایت نداشته است. از طرفی از نگاه کی روش رحمان احمدی نیز همه استاندارهای لازم برای فیکس شدن در برزیل را ندارد و حالا این علیرضا حقیقی است که در آستانه تبدیل شدن به مرد اول دروازه ایران قرار دارد. کی روش به بازی این دروازه بان علاقه مند است و عملکرد او در تک به تک ها را نیز می پسندد و در خروج ها نیز نمره خوبی برای او در نظر گرفته است. او به شکل کاملا جدی این وعده را داده که بازیکنانش اجازه شوت زنی به بازیکنان حریف نخواهند داد و به همین جهت نباید نگران ضعف نسبی علیرضا در شوت گیری باشیم. شاید در شرایط فعلی هیچکس باور نکند اما احتمال اینکه حقیقی حداقل در یک مسابقه گلر ثابت تیم ملی باشد بسیار زیاد به نظر می رسد.

روزنامه «نیو تلگراف» نیجریه با انتشار گزارشی مدعی شد کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران در تمرینات اخیر شاگردانش ترکیب بازی با عقاب‌ها را لو داده است.

 

 

در این گزارش آمده است: در روزی که سه دروازه‌بان ایران یعنی رحمان احمدی، علیرضا حقیقی و دنیل داوری به صورت جداگانه تمرین کردند تیم اصلی کی‌روش با ترکیب ۲-۴-۴ بازی کرده است.

 

بر اساس ادعای این روزنامه ترکیب اولیه تیم ملی در بازی با نیجریه به شرح زیر خواهد بود:

 

مدافعان: پژمان منتظری، امیر حسین صادقی، سیدجلال حسینی و مهرداد پولادی

 

هافبک‌ها: جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، احسان حاج صفی و اشکان دژاگه

 

مهاجمان: خسرو حیدری و رضا قوچان‌نژاد

 

نکته جالب این است که این روزنامه خسرو حیدری را در پست مهاجم آورده است. حیدری مدافع – هافبک تیم ملی بوده و حضور او در پست مهاجم از سوی این روزنامه نیجریه‌ای تعجب‌آور است.

 

همچنین این روزنامه نامی از سنگربان تیم ملی نیاورده اما اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌های خارجی نشان می‌دهد علیرضا حقیقی در دیدار اول مسئول حفاظت از دروازه ایران خواهد بود.

 

دیدار ایران و نیجریه ساعت ۲۳:۳۰ روز دوشنبه ۲۶ خرداد برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

/ 0 نظر / 14 بازدید