رضایت ملی‌پوشان از امکانات کمپ تیم ملی در پرتغال + تصاویر و نقشه

 تیم ملی فوتبال کشورمان در هتلی مجهز در لیسبون به نام هتل «پستانا سینترا گلف» اقامت دارد که این هتل امکاناتی مانند سالن بدنسازی، استخر، زمین ورزشی، رستوران مجهز و ... دارد. این موضوع رضایت کادرفنی را به همراه داشته و بازیکنان نیز از امکانات این هتل به خوبی استفاده می‌کنند.

 

تصاویر هتل محل اقامت ملی پوشان کشورمان را در زیر مشاهده می‌کنید:

 

 

با توجه به اینکه فاصله این هتل تا محل تمرین تیم ملی هم چندان زیاد نیست، مسافت هتل محل اقامت تا ورزشگاه ژامور بازیکنان را اذیت نمی‌کند تا آنها بیشتر تمرکزشان را روی تمرین بگذارند. مسافت هتل تیم ملی تا محل تمرین حدود 20 کیلومتر است که بازیکنان با اتوبوس 30 دقیقه‌ای خود را به استادیوم ژامور می‌رسانند.

فاصله هتل تا محل تمرین تیم ملی را در نقشه زیر مشاهده می‌کنید:

آب‌وهوای مطلوب لیسبون نیز در این چند روز از نظر هوازی به بازیکنان کمک کرده تا توان‌شان را بالاتر ببرند و بتوانند با انرژی بیشتری تمرین کنند. همچنین با توجه بارش باران در این چند روز، بازیکنان از کفش‌های مخصوص هوای بارانی استفاده کرده‌اند و کی‌روش از آنها خواسته بازی در این شرایط را به خوبی تجربه کنند تا در جام ملت‌های آسیا و آب‌وهوای بارانی استرالیا از این تجربه بهره ببرند.

کمپ تمرینی تیم‌های ملی پرتغال هم که در حال حاضر در اختیار تیم ملی قرار گرفته با امکانات و وضعیت مطلوب چمنی که دارد رضایت بازیکنان را به همراه داشته است. تمام بازیکنان رضایت‌شان از ژامور را به کادرفنی اعلام کرده‌اند و زمین تمرینی این ورزشگاه را جزو بهترین زمین تمرین‌ها می‌دانند که انجام تمرین را راحت‌تر می‌کند.
/ 0 نظر / 19 بازدید