بوستانی: از قبل مشخص بود حقیقی دروازه‌بان اول است

بوستانی: از قبل مشخص بود حقیقی دروازه‌بان اول است
او متزلزل نبود

 

 

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه حضور حقیقی در دیدار مقابل نیجریه از قبل کاملا مشخص بود، گفت: حقیقی در دیدار مقابل نیجریه محکی جدی نخورد تا عیارش مشخص شود.

 

کریم بوستانی در خصوص عملکرد علیرضا حقیقی در بازی ایران برابر نیجریه، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: کادر فنی جهت انتخاب یک دروازه‌بان برای حراست از دروازه تیم ملی، سه گلر بسیار خوب را در اختیار داشت اما از قبل مشخص بود با توجه به آخرین دیدار دوستانه تیم ملی و حضور علیرضا حقیقی درون دروازه، وی به عنوان دروازه‌بان اول مقابل نیجریه به میدان می‌رود.

 

وی خاطرنشان کرد: به اعتقاد من هم رحمان و هم دانیال داوری هر دو توانایی حضور درون دروازه را دارند و از تجربه لازم نیز برخوردار هستند اما این کادر فنی است که در آخرین لحظات تصمیم می‌گیرد چه کسی درون دروازه قرار بگیرد.

 

مربی دروازه‌بان‌های استقلال عملکرد حقیقی را رضایت بخش خواند و افزود: درست است علیرضا در دیدار مقابل نیجریه آن محک جدی را که باید بخورد، نخورد تا عیارش برای همه مشخص شود اما خروج‌های خوبی داشت و توانست آرامش بسیار خوبی را درون دروازه داشته باشد. البته کادر فنی تیم ملی نیز با حقیقی بسیار صحبت کرده بود و شرایط روحی او را برای جدال با نیجریه آماده کرده بودند.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی که مربیان با حقیقی انجام داده بودند، استرس را از این بازیکن گرفته بود و او توانست تعداد معدود حملاتی را که نیجریه‌ای‌ها، روی دروازه ما داشتند، به خوبی دفع کرده و مهاجمان نیجریه را ناکام بگذارد.بوستانی در پاسخ به این پرسش که آیا حقیقی می‌تواند مقابل آرژانتین حضور داشته باشد یا کادر فنی یکی دیگر از دروازه‌بانان را درون دروازه قرار بدهد?، گفت: با توجه به اینکه حقیقی در مقابل نیجریه متزلزل نبود، به احتمال زیاد او در دیدار با آرژانتین نیز سنگربان تیم ملی خواهد بود. البته امیدوارم هر کدام از آنها که درون دروازه قرار می‌گیرند، بتوانند مقابل آرژانتین و بوسنی عملکرد قابل قبولی داشته و از دروازه ایران به خوبی حراست کنند.

 

/ 0 نظر / 8 بازدید