تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی تدارکاتی‌اش در پرتغال، توانست استرویل را با 2

تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی تدارکاتی‌اش در پرتغال، توانست استرویل را با 2 گل شکست دهد.

 

 تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی تدارکاتی‌اش در اردوی پرتغال صبح امروز ساعت10 به وقت محلی به مصاف تیم استرویل رفت و با نتیجه 2 بر صفر پیروز شد.

این بازی ساعت 12:30 به وقت تهران در ورزشگاه اختصاصی استرویل برگزار شد. گل‌های تیم ایران را سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در نیمه دوم به ثمر رساندند.

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی دو تیم متفاوت را روانه میدان کرد. 

تر کیب تیم ملی در نیمه نخست:

علیرضا حقیقی، هاشم بیگ‌زاده، امیرحسین صادقی، وحید امیری، امید ابراهیمی، احسان حاج صفی، ووریا غفوری، جواد نکونام، رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه و کریم انصاری فرد.

 

در نیمه دوم هم تیم ملی با ترکیب زیر بازی کرد:

محسن فروزان، پژمان منتظری، مهرداد پولادی، مرتضی پورعلی‌گنجی، احمد عبدالله‌زاده، مسعود شجاعی، سروش رفیعی، خسرو حیدری، آندرانیک تیموریان، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون.

کی‌روش به سید جلال حسینی که با آسیب دیدگی جزئی مواجه است در این بازی استراحت داد. همچنین دروازه‌بان‌های تیم ملی هر کدام 30 دقیقه بازی کردند و فروزان در دقیقه 30 به جای حقیقی وارد میدان شد و در دقیقه 60 هم بیرانوند در ترکیب تیم ملی قرار گرفت. 

غریبی، سفیر ایران در پرتغال به همراه برخی از مسئولان این سفارتخانه با حضور در ورزشگاه نظاره‌گر بازیکنان بودند و حدود 10 تا 15 نفر از ایرانیان مقیم لیسبون هم به استادیوم آمدند.

 

/ 0 نظر / 26 بازدید