خبر ویژه در رسانه های ایتالیا: میلان و ساسولو به دنبال علیرضا حقیقی

باشگاه میلان به خاطر مصدومیت یکی از دروازه بانانش به دنبال جذب علیرضا حقیقی است. از طرف دیگر از باشگاه ساسولو هم به عنوان مشتری دروازه بان تیم ملی نام برده می شود

 علیرضا حقیقی طی چند ساعت گذشته یکی از سوژه های اصلی رسانه های کشور ایتالیا بوده است و  خبرنگاران ایتالیایی از دو تیم به عنوان مشتریان دروازه بان تیم ملی ایران نام برده اند.

سایت انگلیسی زبان پرشین فوتبال به نقل از سایتهای ایتالیایی Il Giornale و Tutto Mercato Web اعلام کرده که باشگاه میلان ایتالیا به دنبال جذب علیرضا حقیقی است.

به نوشته این سایتها، مصدومیت مایکل آگازی دروازه بان جدید میلان باعث شده که مدیران این تیم دروازه بان ایرانی روبین کازان را به عنوان جانشین او  در نظر داشته باشند.


میلان به جز آگازی، آبیاتی و گابریل را هم در اختیار دارد و حالا به دنبال علیرضا حقیقی است البته گفته می شود که آنها دیگو لوپز دروازه بان رئال مادرید را هم زیر نظر دارند.

دیگر تیم ایتالیایی که حقیقی را می خواهد، باشگاه ساسولو است. آنها هم به خاطر مصدومیت جیانلوکا پگولو دنبال یک جانشین مناسب برای او هستند و علیرضا حقیقی یکی از گزینه های اصلی آنهاست.

از طرف دیگر سایت پرتغالی O Jogo خبر داه که باشگاه پنافیل هنوز حقیقی را می خواهد و امیدوار به حل مشکل ویزای دروازه بان تیم ملی ایران و توافق مالی با اوست.

به نوشته این سایت پرتغالی، علیرضا ماهی 500 هزار یورو از روبین کازان می گیرد و حقوق بالای او یکی از موانع پیوستن دروازه بان سابق پرسپولیس به پنافیل است.

/ 0 نظر / 12 بازدید