حقیقی: به جام جهانی آمده‌ایم تا صعود کنیم/غلامپور:حقیقی دروازه بان خوبی است

حقیقی: به جام جهانی آمده‌ایم تا صعود کنیم

دروازه‌بان تیم ملی ایران گفت: می‌خواهیم در جام جهانی موفق باشیم و در واقع اینجا آمده‌ایم تا بتوانیم از گروه‌‌مان صعود کنیم.

علیرضا حقیقی پس از تساوی صفر بر صفر تیم ملی گفت: خدا را شکر توانستیم نتیجه خوبی را کسب کنیم. من هم وظیفه‌ام را به خوبی انجام دادم که البته این یک کار تیمی بود و دعای خیر مردم نیز در کسب نتیجه‌ای که به دست آمد تأثیر داشت.

او درباره اینکه به همراه انی یاما جزو معدود دروازه‌بانان جام است که گلی نخورده گفت: باز هم خدا را شکر می‌کنم. همه این‌ها از دعای 70-80 میلیون ایرانی و پدر و مادرم است. ما برای رسیدن به اینجا خیلی زحمت کشیدیم و با این نتیجه به آینده امیدوار شدیم.

وی در دیدار با آرژانتین گفت: فعلاً که بازی با نیجریه تمام شد و باید از این پس به آرژانتین فکر کنیم. در این دیدار هم می‌خواهیم بهترین عملکردمان را ارائه کنیم. می‌خواهیم در جام جهانی موفق باشیم و در واقع اینجا آمده‌ایم تا بتوانیم از گروه‌‌مان صعود کنیم.

...................................................................................................................

بهزاد غلامپور درباره حضور علیرضا حقیقی نیز گفت: علیرضا دروازه‌بان با استعداد و خوبی است در دقایق اول کمی استرس داشت اما هر چه رو به جلو رفتیم با وجود سن نه چندان زیادش، اعتماد به نفسش بیشتر شد. روز خوب علیرضا بود و قطعا کی‌روش دانشی داشته که از این دروازه‌بان جوان و خوب استفاده کرده است. من برای علیرضا مثل همیشه آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

 

/ 0 نظر / 12 بازدید