نکاتی درباره باشگاه جدید علیرضا حقیقی

در این گزارش شما را با باشگاه ورزشی پنافیل که سنگربان تیم ملی کشورمان به ان ملحق شده است آشنا می کنیمو گروه ورزشی صراط تیم فوتبال پنافیل که علیرضا حقیقی دروازه بان شماره 1 تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل به آن ملحق شده است. ملقب به Rubro-Negros یا قرمز و سیاه های شهر پنافیل است.

این تیم متعلق به شهر پنافیل بوده و در تاریخ 8 فوریه سال 1951 میلادی تاسیس شده است.

 بازی های خانگی این تیم در استادیوم موسوم به مونیسیپال (25 آوریل) برگزار می گردد. ظرفیت این استادیوم 5103 نفر می باشد. ساخت استادیوم شهر پنافیل  در سال 1930 آغاز شد و این استادیوم در سال 1934 به بهره برداری رسید. این استادیوم در سال 2000 مورد بازسازی قرار گرفته است.

 

 این تیم اولین بار در فصل 1981-1980 در لیگ حرفه ای پرتغال حضور یافته است.

-در فصل 2008-2007 این تیم به دسته ی دوم پرتغال سقوط کرد و در پایان آن فصل،با قرار گرفتن درمکان آخر دسته ی دوم ، به دسته 3 پرتغال سقوط کرده است.

-سرمربی این تیم در فصل جاری ریکاردو چئو پرتغالی و رئیس باشگاه هم آنتونیو گاسپار دیاس است.

- ریکاردو چئو مربی تیم پنافیل متولد 1983 و 31 ساله است. این مربی یکی از مربیان بسیار جوان پرتغال است.

-کاپیتان این تیم هلدر فریرا است.

- لوگوی باشگاه پنافیل متشکل از یک سپر که یک تاج سلطنتی بر روی آن قرار گرفته است. در داخل این سپر یک عقاب قرار گرفته که یک توپ فوتبال قدیمی زیر پای خود دارد. این عقاب نماد باشگاه پنافیل است. 

-حروف F ,c, P در کنار دو شمشیر در داخل لوگوی باشگاه هریک حروف ابتدای کلمات Penafil Football Club هستند.

- مشهور ترین بازیکنی که سابقه ی پوشیدن لباس تیم فوتبال پنافیل را دارد دیگو کاستا بازیکن حال حاضر چلسی و تیم ملی اسپانیا است.

/ 0 نظر / 4 بازدید