خانه سرخ پرسپولیس و عشقم علیرضاحقیقیAliReza haghighi and perspolis

علیرضاحقیقی

عکس ملی پوشان
نویسنده : سحر - ساعت ٥:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٢/٢٤

حقیقی: به ما گفته‌اند در مورد امکانات صحبت نکنیم

دروازه بان تیم

ملی ایران گفت که تمام تلاشش را می‌کند تا در لیست نهایی کی‌روش حضور داشته باشد.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا حقیقی که امروز اولین تمرینش را با تیم ملی ایران انجام داد، در مورد آخرین وضعیتش گفت: از نظر روحی روانی و بدنی وضعیت خوبی دارم و در طول نیم‌فصلی که بازی کردم عملکردم خوب بود. امروز هم در جمع ملی‌پوشان حضور دارم و امیدوارم  بتوانم به برزیل بروم. 

وی افزود: همه بازیکنان دوست دارند  در جام جهانی برزیل حضور داشته باشند. همه چیز دست خداست و من تمام تلاشم را می‌کنم که بتوانم در ترکیب پایانی تیم ملی قرار بگیرم.

حقیقی در مورد امکانات تمرین و اردوی تیم ملی نیز گفت: من اولین جلسه‌ای است که با تیم ملی تمرین می‌کنم. البته می‌دانم که منظور شما از امکانات چیست ولی به ما گفته‌اند که صحبت نکنیم.

دروازه‌بان تیم ملی در مورد اینکه آیا درست است که هر کس در حمایت از کی‌روش به لباس‌های تیم ملی انتقاد نکند، خط می‌خورد، گفت: اتفاقا چیزی که به ما گفتند این است که در مورد این موضوع صحبت نکنیم. دیگر بازیکنان در مورد این مساله حرف زدند. لباس‌های تیم ملی خوب‌ هستند و حرف ندارند(با لبخند).

وی در مورد این شایعه که به دلیل حضور نداشتن در ترکیب تیم باشگاهی‌اش قهر کرده است، گفت: خیر آنجا اروپاست و این مسائل وجود ندارد و مچ پای من در هنگام گرم کردن مصدوم شد. قرار بود همان موقع به بیمارستان بروم اما با توافقی که با سرمربی داشتیم روی نیمکت نشستم. از شانس خوب و یا بد من در آن بازی دروازه‌بان ما اخراج شد و مجبور شدم در ترکیب حضور پیدا کنم. 

حقیقی عنوان کرد که فصل آینده در این تیم پرتغالی حضور نخواهد داشت و به روبین کازان برمی‌گردد.

او در مورد هم‌گروهی‌های تیم ملی در جام جهانی عنوان کرد: آرژانتین را همه می‌شناسند که چگونه تیمی است. نیجریه و بوسنی هم از بازیکنان بین‌المللی و خوبی در ترکیب تیم‌شان سود می‌برند و در این میان ما هم می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و برای ایران افتخار کسب کنیم.


comment نظرات ()