خانه سرخ پرسپولیس و عشقم علیرضاحقیقیAliReza haghighi and perspolis

علیرضاحقیقی

مصدومیت‌حقیقی‌درشب ۸ نفره شدن کوویلیا
نویسنده : سحر - ساعت ٤:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱/۱٢

دروازه‌بان ملی پوش ایران در تیم فوتبال اسپورت کوویلیای پرتغال مصدوم شد.
علیرضا حقیقی که از زمان انتقالش به تیم اسپورت کوویلیا در لیگ دسته یک پرتغال به دروازه بان ثابت این تیم تبدیل شده، شب گذشته مصدوم شد.
حقیقی که مثل بازی های گذشته در ترکیب اصلی تیمش برای دیدار با “تروفنسه” قرار داشت، هنگام گرم کردن خود پیش از شروع بازی از ناحیه مچ پای چپ دچار مصدومیت شدید شد و دیگر نتوانست به کار خود ادامه دهد.

به همین خاطر پدرو تابوردا دروازه بان ذخیره اسپورت کوویلیا در این بازی درون دروازه تیمش قرار گرفت اما شرایط بازی به گونه ای پیش رفت که حقیقی مجبور شد با پای مصدومش دوباره در ترکیب قرار بگیرد

در دقیقه ۷۲ تابوردا دروازه بان اسپورت کوویلیا با مرتکب شدن خطا روی بازیکن حریف، علاوه بر تقدیم یک ضربه پنالتی به تیم میزبان دومین اخراجی تیمش لقب گرفت تا حقیقی در دقایق باقی مانده به جای او در دروازه قرار گیرد. این ضربه پنالتی تبدیل به گل شد تا تیم تروفنسه در خانه خود با یک گل پیش بیفتد.
البته این پایان اتفاقات عجیب این بازی نبود و در دقیقه ۸۶، ادگار دیگر بازیکن اسپورت کوویلیا هم پس از امبالو و تابوردا کارت قرمز گرفت تا

یاران حقیقی ۸ نفره شوند. با این حال بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود تروفنسه به پایان رسید.

در حال حاضر تیم فوتبال پورتو “ب” در صدر لیگ دسته یک پرتغال قرار دارد و اسپورت کوویلیا هم در این لیگ ۲۲ تیمی، پانزدهم است.
قرار است حقیقی امروز از پای مصدومش MRI بگیرد تا میزان آسیب دیدگی اش مشخص شود.

 


comment نظرات ()