خانه سرخ پرسپولیس و عشقم علیرضاحقیقیAliReza haghighi and perspolis

علیرضاحقیقی

علیرضا حقیقی از پرسپولیس می‌رود؟
نویسنده : سحر - ساعت ۳:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/٢٢

سایت گل: آنچه که از آخرین مصاحبه حقیقی مشخص است این گلر جوان که زیر سایه نیلسون قرار گرفته قصد دارد نیم فصل پرسپولیس را ترک کند

حقیقی که حضور در روبین کازان را با رویای بازی در پرسپولیس تاخت زد، حالا با نتیجه متفاوتی مواجه شده که سرنوشت زندگی ورزشی او را به خاطر خواهد انداخت. طبق آنچه که از آخرین مصاحبه حقیقی مشخص است این گلر جوان که زیر سایه نیلسون قرار گرفته قصد دارد نیم فصل پرسپولیس را ترک کند.

صد البته رقبای حقیقی هر کدام در تیم‌های خود جا افتاده و به بازی مشغولند و بعید به نظر می‌رسد تیم خوبی در لیگ وجود داشته باشد که حقیقی به آن بپیوندد و نمایش وی در لیگ به چشم بیاید. می‌توانید مروری به تیم‌ها و گلرهایشان بکنید و ببنید که کار حقیقی در صورت جدایی از پرسپولیس سخت‌تر هم خواهد بود.

با این حال شاید بزرگترین اشتباه او ترک روبین کازان بوده است، باشگاهی که اگر چه در آن نیمکت‌نشین بود اما با توجه به سطح تمرینات و علاقه کی‌روش به لژیونرها ملی‌پوش بودن او را تضمین می‌کرد.

حقیقی در آخرین مصاحبه‌اش گفته است درباره جدایی از پرسپولیس حرفی نمی‌زند پس باید فعلا صبر کرد تا تصمیم‌گیری این گلر خوش قد و بالا که حالا روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد.


comment نظرات ()