خانه سرخ پرسپولیس و عشقم علیرضاحقیقیAliReza haghighi and perspolis

علیرضاحقیقی

یه عکس قدیمی از علیرضاحقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ٢:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۳٠


comment نظرات ()
 
نویسنده : سحر - ساعت ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢٩

سلام دوستای گلم خوبین؟ببخشیدتواین مدت که نبودم درگیرکارای انتخاب تیم جدیدم بودم مرسی که تو این مدت با ایمیلا وپیاماتون پی گیر کارام بودین  قلبلبخند


comment نظرات ()
 
نویسنده : سحر - ساعت ۱٠:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢٩

 


روز گذشته مطلبی با عنوان علیرضا حقیقی در لیگ ایران بازی نمی‌‌کند داشتیم و طی آن اشاره ای به تیم های دسته اولی احتمالی که با علیرضا حقیقی مذاکره کرده‌اند داشتیم.

 

 امروز مسعود حقیقی پدر علیرضا حقیقی خبر مورد اشاره را اصلاح کرد و عنوان داشت که علیرضا مورد توجه سه تیم از بالاترین سطح لیگ پرتغال، اسپانیا یا ایتالیا است و باشگاه ها روبین کازان که هنوز با علیرضا حقیقی قرارداد دارد در حال بررسی برای انتخاب بهترین گزینه از حیث مالی برای خود است. 

بنابراین و براساس گفته پدر علیرضا باید گفت که علیرضا این فصل یا کالچیویی است یا لالیگایی.

 


comment نظرات ()
عکس جدید علیرضاحقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢٩


comment نظرات ()
تیم آینده حقیقی از زبان پدرش: علیرضا به هیچ وجه در ایران بازی نمی کند
نویسنده : سحر - ساعت ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢٩

پدر علیرضا حقیقی گفت: پسرم به هیچوجه در ایران بازی نخواهد کرد. علیرضا حقیقی سنگربان شماره یک ایران در جام‌جهانی 2014، باز هم در یک تیم دسته اولی بازی خواهد کرد و این تیم، ممکن است به جز پرتغال یک تیم اسپانیایی هم باشد.

 

مسعود حقیقی پدر علیرضا حقیقی می گوید: علیرضا می‌تواند در باشگاه های برتر هم توپ بزند اما چون ما می‌خواهیم در همه بازی ها بازی کند، بنابراین ترجیح می‌دهیم علیرضا در یکی از 2 تیم پرتغالی یا اسپانیایی بازی کند. این دوتیم پنافیل پرتغال و رئال لگانس اسپانیا هستند، مقصد قطعی حقیقی هستند. پدر علیرضا می‌گوید اگر علیرضا بیرون هم بنشیند به لیگ ایران برنمی گردد.


comment نظرات ()
عکس علیرضاحقیقی با هواداران
نویسنده : سحر - ساعت ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢٩


comment نظرات ()
فروش پیراهن علیرضاحقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ٩:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢٩


comment نظرات ()
پیام تسلیت علیرضا حقیقی برای مهدی نفر از روسیه
نویسنده : سحر - ساعت ٩:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢٩

علیرضا حقیقی در تماس با خبرگزاری فارس از روسیه درگذشت ناگهانی مهدی نفر خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس را تسلیت گفت.

حقیقی با مهدی نفر ارتباط دوستانه و نزدیکی داشت و از شنیدن خبر درگذشت نفر متاثر شد.comment نظرات ()
سردار کمالی: علیرضاحقیقی کارتش کاملا قانونی است
نویسنده : سحر - ساعت ٩:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٩
توصیه من به این ورزشکار عزیز و ورزشکارانی مثل او این است که به جای موضع گرفتن برابر قانون یا اسنادشان را بیاورند و یا به دنبال راهکاری باشند.

 سردار موسی کمالی مسئول اداره مشمولان  ستاد کل نیروهای مسلح در گفت و گو با خبرآنلاین از جنجالی می گوید که چند هفته ای است فوتبال ایران را به هم ریخته است. او معتقد است این همه جنجال حتی بیشتر از اصل واقعیت است و اگر او حاضر نشده روی خط برنامه 90 برود به این دلیل بود که می ترسیده با کارش آبرویی از کسی برده شود.

او در این گفت و گو پرده از اتفاقی جالب بر می دارد. اینکه ستاره های تیم ملی والیبال هم مشکلی مشابه با ستاره های فوتبال داشتند اما داورزنی و فدراسیونش مشکلات این بچه ها را بی سر و صدا حل کرده است و خاطیان هم به سزای عمل شان رسیده اند. اما چطور این پرونده جنجالی شد؟ اینکه بیش از 100 بازیکن فوتبال کارت های معافیتی دارند که ممشکل دارند.

 

کارت ها قانونی هستند

 اصلا این طور نیست که فکر کنید این همه کارت مشکل دار وجود دارد. الان اسم 21 نفر مطرح شده است. این 21 نفر هم اسم های شان را ما منتشر نکرده ایم. اصلا موافق این کار هم نبودیم. ما هر بازیکنی که کارت معافیتش با اعتراضی روبرو شده بود را فعلا احضار کردیم و خواستیم تا بیایند و اسنادشان را رو کنند. به آنها گفتیم بیایند و از خودشان دفاع کنند. خیلی از این بچه ها می توانند حقانیت شان را ثابت کنند. برای مثال چند تایی از این کارت ها و اسناد منجر به صدور کارت ها تایید شده اند. نکته مهم این است که همه کارت های صادر شده برای این بازیکنان قانونی است و ما باید بررسی کنیم و ببینیم که آیا مدارکی که منجر به صدور این کارت ها شده ، قانونی بودند یا نه؟»

حواس مان باشد...

 این معافیت ها بر اساس اسنادی صادر می شوند که در خیلی های شان نهادهای دیگری از پزشکان گرفته تا ثبت احوال حضور دارند . حالا اگر یک سند جا به جا شود تمام اسنادی که منجر به صدور یک معافیت می شود را به هم می ریزد و نتیجه اش گمراهی گروهی است که معافیت ها را صادر می کنند. البته در این پرونده با متخلفان برخورد شده . اصلا قانون با کسی شوخی ندارد. قرار نیست این مسائل رسانه ای شوند اما جایی که اتفاق غیر قانونی افتاده ، قانون خیلی جدی وارد می شود. مثلا سال قبل ما گزارشی داشتیم درباره مشکلات مشابه آنچه امروز برای فوتبالیست ها  رخ داده ، در فدراسیون والیبال. ما این موضوع را با مسئولان فدراسیون در میان گذاشتیم . آنها هم همکاری کردند. متخلفین تنبیه شدند و تعدادی از ملی پوشان کارت های معافیت شان لغو شد و سعی کردیم شرایطی را فراهم کنیم تا در سکوت خبری قانون اجرا شود و والیبال ضربه نخورد. ما به عنوان متولی باید حواس مان باشد آبرویی از کسی نبریم. اگر کسی جرمی را مرتکب شده باید با او برخورد شود اما نه با های و هوی. »

 حقیقی و کریم مشکلی ندارند

ما چون جام جهانی در پیش بود اصلا دوست نداشتیم این پرونده خیلی خبرساز شود و تا پایان جام جهانی هم صبر کردیم که به تیم ضربه نخورد. الان هم در حال بررسی پرونده ها هستیم. برای مثال علیرضا حقیقی و کریم اصناری فرد پرونده های معافیت شان طرح شد و هر دو پرونده تائید شدند و هیچ یک از این دو مشکلی ندارند و کارت های شان کاملا قانونی است.»

رسانه ای کردن ممنوع

خیلی از جزئیات مربوط به این پرونده ها اصلا قابل طرح نیست. برای مثال یکی تخلف کرده و شناسنامه جعلی آورده که نشان می دهد او تک فرزند است. قانون با او تعارفی ندارد و برخوردش را انجام می دهد اما نیازی به طرح رسانه ای لش نیست. اما مثلا اسم خیلی از بچه هایی که این روزها مطرح شده تنها باعث ضربه خوردن به آبروی شان شده مثلا ما بازیکنی را داریم که معافیت کفالتش برای جدا شدن پدر و مادرش هستند. آیا باید نامش را اعلام کنیم؟ یا بازیکنی را داریم که کفیل مادر معلولش شده. مادری که معلولیت اعصاب و روان دارد. بهزیستی اسنادش را تائید کرده. این حق قانونی اوست. آیا باید این پرونده ها مطرح شوند؟ ما با این نوع برخورد مخالفیم.»

 

بختیار به نهادهای قضایی می رود

« باز من نمی خواهم اسم ها مطرح شود. ولی در مورد رحمانی، پرونده سوابق رزمندگی پدرش در سپاه پاسداران پاک پاک است . تا امروز حتی یک برگ سند نیاورده که حرف هایش ثابت شود. توصیه من به این ورزشکار عزیز و ورزشکارانی مثل او این است که به جای موضع گرفتن برابر قانون یا اسنادشان را بیاورند و یا به دنبال راهکاری باشند که مشکل شان با اعزام به یکی از یگان های خدمتی ورزشی حل شود. البته پرونده های این دوستان در نهادهای قضایی هم مطرح شود.»


 


comment نظرات ()
 
نویسنده : سحر - ساعت ٩:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٩

زین‌العابدین درباره اختصاص هدیه‌های بالا به مهمانان برنامه «نبش جنت آباد» از جمله تعلق گرفتن 10 میلیون تومان به علیرضا حقیقی تصریح کرد: ما هزینه خارج از عرف نداشته‌ایم. حتی سیدعلی ضیاء مجری و تهیه‌کننده برنامه نیز مکتوب به من اعلام کرد که این اخبار صحت ندارد و یک ریال به کسی داده نشده است. به خاطر بزرگواری مهمانان و ارتباط و رفاقتشان با مجری، آنها بدون هیچ هزینه‌ای به برنامه آمده بودند.

وی در ادامه اظهار کرد: ورزشکاری که زحمت می‌کشد و برای کار خیر و کمک به بچه‌های سرطانی به موسسه محک می‌رود، شأن او بالاتر از این حرف‌ها است. بنابراین نباید این حرف‌ها پشت سرشان زده شود.comment نظرات ()
حقیقی:هروقت روبین کازان بگوید به ایتالیا میروم
نویسنده : سحر - ساعت ٩:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٩


comment نظرات ()
انصراف باشگاه ایتالیایی از خرید علیرضا حقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ۳:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱۸
به نوشته رسانه‌های ایتالیایی باشگاه ساسولو که به دنبال یک دروازه‌بان در مهلت نقل و انتقالات است از جذب سنگربان ایرانی باشگاه روبین کازان منصرف شد.

 تیم فوتبال ساسولو به دلیل مصدومیت سنگربان اصلی خود و دوری ۷ ماهه او از میادین به دنبال یک سنگربان مطمئن برای فصل بعد است. طی روزهای گذشته از علاقه این باشگاه ایتالیایی به جذب علیرضا حقیقی سنگربان تیم ملی ایران در رقابتهای جام جهانی در رسانه‌های این کشور خبرهایی منتشر شده بود.

اما امروز وب سایت توتومرکاتووب و استاپ اندگل از منصرف شدن ساسولو از جذب علیرضا حقیقی خبر دادند. به نظر می‌رسد ساسولو برای جذب مارکو استوراری سنگربان دخیره باشکاه یوونتوس که بعد از جی جی بوفون دروازه بان شماره دو قهرمان ایتالیا محسوب می‌شود اقدام کرده‌ و به توافق‌هایی رسیده‌اند که به احتمال استوراری فصل آینده سنگربان اصلی ساسولو در رقابتهای سری آ خواهد بود.

 

comment نظرات ()
رئال لیگانس خواهان جذب حقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ۳:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱۸

علیرضا حقیقی، سنگربان شماره یک تیم ملی فوتبال کشورمان پس از درخشش در جام جهانی این روزها در اردوی روبین‌کازان روسیه حضور دارد اما او قصد دارد به هر طریقی که شده برای فصل آینده با گرفتن رضایت روبین‌کازانی‌‌ها از این تیم جدا شود.

حقیقی پس از مواجه شدن با پیشنهادی از ساسولای ایتالیا و یک تیم از پرتغال و همچنین پیشنهادی از ایتالیا، با یک پیشنهاد جدید از رئال لیگانس که در دسته دوم مسابقات باشگاهی اسپانیا فعالیت دارد، مواجه شده است.

این تیم در لیگ یک اسپانیا قرار دارد و درخواست مکتوب خود را برای روبین‌کازانی‌ها فرستاده است.

حقیقی نیز که این روزها در تلاش است که از این تیم جدا شود از طریق مدیر برنامه‌های خود چهار جلسه متوالی با مسئولان روبین‌کازان داشته اما هنوز روس‌ها موافق جدایی این دروازه‌بان نیستند.

روز گذشته نیز مدیر برنامه‌های این بازیکن به مدت سه ساعت به باشگاه روبین‌کازان رفت اما باز هم با مسئولان این تیم برای جدایی حقیقی به توافق نرسید.

این در شرایطی است که حقیقی فقط چند روز دیگر وقت دارد که از روبین‌کازان جدا و به یک تیم دیگر اروپایی ملحق شود.


comment نظرات ()
رسانه های ایتالیا: میلان و ساسولو به دنبال علیرضا حقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ۳:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱۸
باشگاه میلان به خاطر مصدومیت یکی از دروازه بانانش به دنبال جذب علیرضا حقیقی است. از طرف دیگر از باشگاه ساسولو هم به عنوان مشتری دروازه بان تیم ملی نام برده می شود

 علیرضا حقیقی طی چند ساعت گذشته یکی از سوژه های اصلی رسانه های کشور ایتالیا بوده است و  خبرنگاران ایتالیایی از دو تیم به عنوان مشتریان دروازه بان تیم ملی ایران نام برده اند.

سایت انگلیسی زبان پرشین فوتبال به نقل از سایتهای ایتالیایی Il Giornale و TuttoMercato Web اعلام کرده که باشگاه میلان ایتالیا به دنبال جذب علیرضا حقیقی است.

به نوشته این سایتها، مصدومیت مایکل آگازی دروازه بان جدید میلان باعث شده که مدیران این تیم دروازه بان ایرانی روبین کازان را به عنوان جانشین او  در نظر داشته باشند.

میلان به جز آگازی، آبیاتی و گابریل را هم در اختیار دارد و حالا به دنبال علیرضا حقیقی است البته گفته می شود که آنها دیگو لوپز دروازه بان رئال مادرید را هم زیر نظر دارند.

دیگر تیم ایتالیایی که حقیقی را می خواهد، باشگاه ساسولو است. آنها هم به خاطر مصدومیت جیانلوکا پگولو دنبال یک جانشین مناسب برای او هستند و علیرضا حقیقی یکی از گزینه های اصلی آنهاست.

از طرف دیگر سایت پرتغالی O Jogo خبر داه که باشگاه پنافیل هنوز حقیقی را می خواهد و امیدوار به حل مشکل ویزای دروازه بان تیم ملی ایران و توافق مالی با اوست.

به نوشته این سایت پرتغالی، علیرضا ماهی ۵۰۰ هزار یورو از روبین کازان می گیرد و حقوق بالای او یکی از موانع پیوستن دروازه بان سابق پرسپولیس به پنافیل است.

 


comment نظرات ()
خبر ویژه در رسانه های ایتالیا: میلان و ساسولو به دنبال علیرضا حقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ۳:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱۸
باشگاه میلان به خاطر مصدومیت یکی از دروازه بانانش به دنبال جذب علیرضا حقیقی است. از طرف دیگر از باشگاه ساسولو هم به عنوان مشتری دروازه بان تیم ملی نام برده می شود

 علیرضا حقیقی طی چند ساعت گذشته یکی از سوژه های اصلی رسانه های کشور ایتالیا بوده است و  خبرنگاران ایتالیایی از دو تیم به عنوان مشتریان دروازه بان تیم ملی ایران نام برده اند.

سایت انگلیسی زبان پرشین فوتبال به نقل از سایتهای ایتالیایی Il Giornale و Tutto Mercato Web اعلام کرده که باشگاه میلان ایتالیا به دنبال جذب علیرضا حقیقی است.

به نوشته این سایتها، مصدومیت مایکل آگازی دروازه بان جدید میلان باعث شده که مدیران این تیم دروازه بان ایرانی روبین کازان را به عنوان جانشین او  در نظر داشته باشند.


میلان به جز آگازی، آبیاتی و گابریل را هم در اختیار دارد و حالا به دنبال علیرضا حقیقی است البته گفته می شود که آنها دیگو لوپز دروازه بان رئال مادرید را هم زیر نظر دارند.

دیگر تیم ایتالیایی که حقیقی را می خواهد، باشگاه ساسولو است. آنها هم به خاطر مصدومیت جیانلوکا پگولو دنبال یک جانشین مناسب برای او هستند و علیرضا حقیقی یکی از گزینه های اصلی آنهاست.

از طرف دیگر سایت پرتغالی O Jogo خبر داه که باشگاه پنافیل هنوز حقیقی را می خواهد و امیدوار به حل مشکل ویزای دروازه بان تیم ملی ایران و توافق مالی با اوست.

به نوشته این سایت پرتغالی، علیرضا ماهی 500 هزار یورو از روبین کازان می گیرد و حقوق بالای او یکی از موانع پیوستن دروازه بان سابق پرسپولیس به پنافیل است.


comment نظرات ()
شماره علیرضاحقیقی مشخص شد
نویسنده : سحر - ساعت ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٤

گفته می‌شود جواد نکونام پس از پیوستن به اوساسونا طبق روال همیشه پیراهن شماره 6 این تیم را بر تن خواهد کرد، در همین حال مسعود شجاعی دیگر لژیونر فوتبال کشورمان هنوز مقصد نهایی خود را مشخص نکرده است اما شماره پیراهن دیگر لژیونرهای فوتبال کشورمان که تا این لحظه مشخص شده به شرح زیر است:

‌ دانیال داوری 1
جلال حسینی 4
جواد نکونام 6
علیرضا جهانبخش 7
رضا قوچان‌نژاد 8
استیون بیت‌آشور 33
علیرضا حقیقی 36
پژمان منتظری 66
سردار آزمون 69
اشکان دژاگه 86
مجتبی جباری 88
رضا باز هم شماره 8 چارلتون

باشگاه چارلتون روز گذشته شماره بازیکنان خود برای فصل جدید را منتشر کرد و جالب اینکه پیراهن شماره 8 این باشگاه به نام رضا قوچان‌نژاد حفظ شده است. البته این دلیلی بر ماندن قطعی رضا در چارلتون نیست و همانطور که باب پیترز سرمربی این تیم اعلام کرد فصل نقل و انتقالات اروپا تا 31 آگوست ادامه دارد و هر لحظه امکان جدایی رضا از چارلتون وجود دارد.


comment نظرات ()
کارت معافیت دروازه‌بان تیم ملی تائید شد
نویسنده : سحر - ساعت ٢:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱۳

با اعلام مسئولان سازمان لیگ تعدادی از بازیکنان فوتبالیست کشورمان از جمله دروازه‌بان شماره یک تیم ملی کشورمان یعنی علیرضا حقیقی برای فعالیت در لیگ برتر به دلیل مشکلات پایان خدمت ممنوع‌الکار شدند.

با پیگیری‌های انجام شده نماینده علیرضا حقیقی بالاخره امروز بازرسی حوزه نظام وظیفه اعلام کرد که کارت پایان خدمت کفالت علیرضا حقیقی مورد تائید قرار گرفته است.

در این باره حمیسی، مدیر حراست فدراسیون فوتبال به خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: به صورت شفاهی این موضوع به حجت‌الاسلام علیرضا علیپور گفته شده اما در نامه‌ای پیگیر این هستیم تا این موضوع را کتبا به ما اعلام کنند.

این در شرایطی است که پدر علیرضا حقیقی با پیگیری‌های مدام کارت پایان خدمت فرزندش را مورد تائید حوزه نظام وظیفه قرار گرفته را دریافت و نامه آن را قرار است به فدراسیون ببرد.

 

comment نظرات ()
آینده مبهم علیرضا حقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ٥:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٢

حقیقی بعد از حضور در جام جهانی، منتظر یک پیشنهاد خوب بود این شانس را داشت که با تیم پنافیل پرتغال قرارداد ببندد تا در لیگ برتر این کشور به میدان برود منتهی یک اتفاق این قضیه را – حداقل فعلا – منتفی کرده است.

چند روز قبل لیست بازیکنانی که بدون داشتن کارت پایان خدمت این سال ها را در لیگ برتر بازی کردند ، مشخص شد که نام علیرضا حقیقی هم در این لیست بود.

در مورد او این بحث وجود دارد که جقیقی باید به ایران برگردد و در لیگ یک و تیمی نظامی به فوتبالش ادامه دهد منتهی علیرضا نه ایران است و نه پرتغال.

او دیروز عکسی در صفحه اینستاگرام منتشر کرده که مربوط به تمرین او با تیم روبین کازان روسیه است. باید دید حقیقی مجبور می شود به ایران برگردد یا اینکه در اروپا به فوتبالش ادامه خواهد داد؟

 

 


comment نظرات ()
حقیقی به روبین‌کازان بازگشت +عکس
نویسنده : سحر - ساعت ٥:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٢

علیرضا حقیقی که پس از نمایش مطلوبش در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل همراه تیم ملی ایران به دنبال حضور در تیمی جدید بود و از ترکیه یا پرتغال به عنوان مقصدهای احتمالی او یاد می‌شد، با بازگشت به روسیه تمریناتش را با تیم روبین‌کازان آغاز کرد.

حقیقی که یک فصل دیگر با روبین‌کازان قرارداد دارد، فصل گذشته به صورت قرضی ابتدا به پرسپولیس پیوست و سپس راهی کوویلیای پرتغال در لیگ دسته دو این کشور شد. دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از جام جهانی هم قصد داشت به تیم جدیدی برود اما این اتفاق رخ نداد و وی بار دیگر به روبین‌کازان بازگشت.

وی تمریناتش را از روز گذشته (پنجشنبه) با روبین‌کازان آغاز کرد و اولین تمرینش را با این تیم انجام داد.

 

 

comment نظرات ()
 
نویسنده : سحر - ساعت ٢:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٢
یقی در صورتی که بخواهد فوتبالش را در ایران ادامه بدهد باید به یک تیم نظامی برود، چیزی که چندان هم با روحیات او سازگار نیست.
آی‌اسپورت‌ ـ علیرضا حقیقی دروازه‌بان‌ تیم فوتبال ایران شب گذشته به شهر کازان رفت تا برای دریافت رضایت نامه اش از این باشگاه روسی اقدامات نهایی را انجام بدهد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ حقیقی که امیدوار به حضور در یک تیم خارجی بهتر نسبت به تیم قبلی اش در روسیه است احتمالا در تیم پرتغالی فنافیل خواهد گذراند. اما حقیقی در حالی به خارج از کشور مسافرت کرده که ساعتی پیش نام در فهرست 21نفره به عنوان یکی از بازیکنان سرباز فوتبال ایران منتشر شد، چیزی که با توجه به حضور 2 ساله حقیقی در خارج از ایران، او حالا برای ادامه دوران بازیگری اش در فوتبال باید مجوزهای لازم را دریافت کند. حقیقی با مجوزی که محمد رویانیان مدیرعامل وقت پرسپولیس برای او گرفته بود به خارج از کشور منتقل شده است. او دانشجو بوده و از معافیت تحصیلی استفاده کرده است، کاری که حالا مشخص نیست بتواند آن را انجام بدهد یا نه.
به هر حال موضوع مهم این است که حقیقی در صورتی که بخواهد فوتبالش را در ایران ادامه بدهد باید به یک تیم نظامی برود، چیزی که چندان هم با روحیات او سازگار نیست. 
حقیقی در  گفت‌وگو با آی‌اسپورت‌ گفته بود که دیگر  نمی‌ خواهد در ایران به فوتبالش ادامه بدهد


comment نظرات ()
 
نویسنده : سحر - ساعت ٢:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٢


comment نظرات ()
حقیقی دریک قدمی لیگ پرتقال
نویسنده : سحر - ساعت ٢:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٢


comment نظرات ()
علیرضا دربرنامه نبش جنت اباد
نویسنده : سحر - ساعت ٢:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٢


comment نظرات ()
عکس علیرضاحقیقی در برزیل
نویسنده : سحر - ساعت ٢:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٢


comment نظرات ()
عکس علیرضاحقیقی در برزیل
نویسنده : سحر - ساعت ٢:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٢


comment نظرات ()
عکس علیرضاحقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ٢:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۱٢


comment نظرات ()
 
نویسنده : سحر - ساعت ۱٢:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٥

 

 

 

 

 

 

 


comment نظرات ()
مصاحبه علیرضاحقیقی با مجله ایده ال
نویسنده : سحر - ساعت ۱٢:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٥

 

 

بعد از بازی با آرژانتین در  بعضی از رسانه‌های اجتماعی مطالبی در مورد اتفاقات بدی که پشت سرهم برای تو افتاد ولی نتیجه‌اش شد رفتنت به جام جهانی نوشته و گفته شد، چطور می‌شود یک نفر از جایی که ناباوری مطلق است به یکی از چهار موقعیت مهم تاریخ فوتبال ایران دست پیدا می‌کند؟


فکر می‌کنم مهم‌ترین چیز در زندگی شخصی علیرضا حقیقی ایمان است. من همیشه ایمان داشتم که به آن سطح و موقعیتی که فکر می‌کنم می‌رسم و خدا را شکر تا الان به بخشی از آن رسیدم، یک بخش دیگر آن باقی مانده که شاید خیلی مهم‌تر از بخش اول باشد. من همین که توانسته‌ام به این مقطع و جایگاه برسم واقعا خیلی سختی کشیده‌ام چه در داخل فوتبال چه بیرون از فوتبال.
خیلی‌هاخواستند جلوی فوتبال علیرضا حقیقی را بگیرند که البته بار اول‌شان نبود و این سنگ‌اندازی‌ها را شاید برای خیلی‌های دیگر هم انجام داده بودند وجلوی پیشرفت‌شان را گرفتند ولی خدا مرا دوست داشت و رهایم نکرد.خودم هم سعی و تلاشم را کردم و خیلی به این در و آن در زدم و ماحصل این زحمت‌ها شد رسیدن به هدف کوتاه مدتم که همین بازی در جام جهانی بود و در حال حاضر باقی تلاشم را برای رسیدن به هدف دراز مدتم که نمی‌خواهم فعلادر مورد آن صحبت کنم، می‌گذارم ولی امیدوارم همان‌طور که در هدف اولم موفق بودم در هدف دوم هم موفق باشم.

- شاید همه ما بعید می‌دانستیم که تو بتوانی در ترکیب تیم ملی قرار بگیری چه برسد به اینکه دروازه‌بان ثابت تیم شوی، اتفاقاتی که در این مسیر برایت افتاد تو را معتقد به سرنوشت نکرد؟


خیلی‌ها فکر می‌کردند که من نمی‌توانم بازی کنم، به هیچ کسی جسارت نمی‌کنم اما اگر قرار بود به حرف همین خیلی‌ها اتفاقی بیفتد که الان من باید در خانه جلوی تلویزیون می‌نشستم و حسرت می‌خوردم و فوتبال هم بازی نمی‌کردم. پس این خیلی‌ها، سرنوشت آدم را رقم نمی‌زنند. من زحمت زیادی در روسیه، پرتغال و حتی در پرسپولیس که فقط دو بازی داشتم کشیده بودم و می‌دانستم که یک روز مزد زحماتم را می‌گیرم. بله برای من اتفاقات خیلی بدی افتاد که می‌توانست باعث شود فوتبال من تمام شود. خیلی جاها خودم مقصر بودم و منکر آن نمی‌شوم به هر حال من یک بازیکن جوان بودم که خیلی چیزها را نمی‌دانستم و خیلی کارها را انجام می‌دادم اما خیلی از اتفاقات را دیگران برای من درست کردند. رک و راست بگویم در ایران کسی از پیشرفت دیگری خوشحال نمی‌شود ولی وقتی آن بالا سری بخواهد هیچ کس نمی‌تواند کاری کند.


- در این مسیر چند ماهه یعنی ازپاییز سال گذشته تا جام جهانی چند بار ناامید شدی؟


من هیچ وقت ناامید نشدم، همیشه سعی کرده‌ام که روحیه‌ام را حفظ کنم. خیلی وقت‌ها من در بدترین موقعیت بودم ولی همیشه می‌دانستم از آن موقعیت خارج می‌شوم و جواب زحمت‌هایم را می‌گیرم. البته الان هم هیچ اتفاق عجیب و غریبی نیفتاده. من هنوز آن چیزی را که می‌خواهم به دست نیاورده‌ام ولی مطمئن هستم اگر خدا بخواهد و خودم هم تلاش کنم و روحیه‌ام را حفظ کنم به آن چیزی که می‌خواهم و فعلا نمی‌گویم، می‌رسم.


- حضور تو در دروازه ایران فقط یک اتفاق فنی نبود، بعد از بازی اول تبدیل شدید به یک سوپرمدل که توجه همه را به خود جلب کرد. در ایران هم با توجه به اتفاقات آن‌طرف توجه‌ها به سمت تو کشیده شد. حس خودت از این همه تغییر و یک‌دفعه این همه محبوبیت پیدا کردن چه بود؟


اتفاقی که بعد از بازی با نیجریه افتاد چون فاصله بین بازی‌ها کم بود زیاد مرا درگیر نکرد چون فرصتش نبود و من بیشتر تمرکزم را روی بازی گذاشته بودم. چیز خاصی در این مورد نمی‌توانم بگویم چون برنامه‌ای برای این داستان نداشتم که بگویم من فلان کار را می‌کنم که بعد در موردش صحبت کنم. تنها هدف من این بود که برای تیم ملی خوب بازی کنم به همین خاطر باقی چیزها برایم مهم نبود. من در 16، 17 سالگی در دروازه پرسپولیس بودم و در بازی‌هایم در پنالتی توپ آقای گل جهان را گرفتم. من از همان روز اول در جایی قرار گرفتم که همه به آن نگاه می‌کردند و این دیده شدن کم کم برایم جا افتاد. بعد از جام جهانی هم از اینکه مورد توجه و لطف مردم قرار گرفتم خوشحال شدم ولی می‌دانم که این مسائل یک روز می‌آیند و یک روز هم می‌روند به خاطر همین همیشه در برخورد با مسائل سعی می‌کنم نه زیاد خوشحال باشم و نه زیاد ناراحت.
فراموش نمی‌کنم که وقتی از پرسپولیس به روسیه و پرتغال رفتم همه مرا فراموش کردند و هیچ سراغی از من نگرفتند و کاملا فراموش شدم. زمانی که برگشتم با اتفاقاتی که افتاد دوباره در کانون توجه قرار گرفتم اما این‌بار این مورد توجه قرار گرفتن مرا شاد نکرد. این رفتار رسانه‌ها اصلا خوب نیست. برای من مهم بود که هموطنانم وقتی در تیم خارجی هستم و دور از هیاهوی اینجا بازی می‌کنم سراغم بیایند و بپرسند که چه می‌کنم؟ وگرنه طبیعی است که وقتی در سطح هستی همه سراغت بیایند. من در کشورهای دیگر چنین چیزی ندیدم. متاسفانه فقط در ایران این‌گونه برخورد می‌شود.
اگر ما در جام جهانی مقابل آرژانتین بر اساس تصورات حداقل 4 گل می‌خوردیم، مردم با ما چه برخوردی می‌کردند؟ به هر حال من سعی خودم را کردم. همیشه مدیون کی‌روش و کاسپار هستم که تلاش‌های مرا دیدند و با تمام وجود به من اعتماد کردند و سرنوشت فوتبالی من را تغییر دادند و خدارا شکر از نظر خیلی‌ها رو سفید بیرون آمدم.- چند سال پیش گفته بودید می‌خواهید عابدزاده بشوی یعنی رؤیای بچگی تو عابدزاده شدن بود؟


آن مصاحبه اولین مصاحبه من بود که مربوط به 10 سال پیش است. آنجا گفتم می‌خواهم چند سال دیگر در دروازه تیم ملی بایستم و رؤیایی بود که خوشبختانه به واقعیت تبدیل شد. از نظر خودم این اتفاق می‌توانست زودتر از اینها برایم بیفتاد، من همیشه قدر چیزهایی که داشتم را می‌دانم و این‌بار هم قدر این فرصت را می‌دانم و خوشحالم در چهاردوره جام جهانی که ایران حضور داشته یکی از چهار دروازه‌بان تیم ملی بودم. در تمام این مدت هیچ وقت حمایت رسانه‌ها با من نبود. اگر خوب بازی می‌کردم بد می‌نوشتند، اگر بد بازی می‌کردم بدتر می‌نوشتند. هیچ وقت هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا داشته باشد که من را حمایت کرده است و خدا را شکر می‌کنم که با تمام فشارهایی که رسانه‌ها به من آوردند تا من در تیم ملی نباشم، این اتفاق افتاد. اگر خیلی از این فشارها نبود من زودتر در دروازه تیم ملی قرار می‌گرفتم.

- ایمان تو الان به سرنوشت و تقدیر بیشتر نشده، چگونه این نظر ویژه را جبران می‌کنی؟


من همیشه به سرنوشت و اتفاقاتی که مقدر شده اعتقاد داشتم و الان هم که این اعتقاد چند برابر شده و به هر حال یک چیزهایی بین من و خدای خودم وجود دارد که دوست ندارم آن را جایی عنوان کنم ولی به هر حال چهره‌ها رسالت‌هایی برای انجام کارهای خیر بر عهده دارند و برای انجام کارهای خیر باید تبلیغاتی شود که شاید وجود ما بتواند کمک کند و الا من کار خاصی انجام نداده‌ام.
در رفتارهایت از سبک زندگی چه کسی الگو گرفتی یا می‌گیری؟
من هم در زندگی الگوهایی داشته و دارم. در ایران اکثر دروازه‌بان‌ها احمدرضا عابدزاده را الگو قرار می‌دهند ولی من شخصا ناصرخان حجازی را هم دوست دارم و ارادت دارم اما سنم خیلی کم بود که بخواهم در جریان بازی‌های ناصرخان باشم. الگوهای خارجی هم مثل «ادوین فن درسار» و «پیتر اشمایکل.» البته من دوست ندارم از کسی تقلید کنم مثلا بگویم فلان دروازه‌بان آن شکلی راه رفت یا ایستاد من هم همان‌گونه راه بروم یا بایستم اما در نکات فنی صد درصد الگوهایی دارم. فیلم حرکات فنی دروازه‌بان‌ها و فوتبالیست‌ها را نگاه می‌کنم تا از مسائل تکنیکی‌شان استفاده می‌کنم.


- اعتماد به نفس خوبی در شرایط سنی و موقعیت‌های مختلف با تمام قضاوت‌ها و نگاه‌هایی که وجود داشته، داری ؛ درسته ؟


من همیشه تنها بودم و جز پدر و مادرم، دوستانم و بعضی از مربیانم شخص دیگری نبوده که بخواهد به من کمک کند. رسانه‌ها هیچ وقت پشت من نبودند. همین تنها بودن باعث ساخته شدن آدم می‌شود و مهم‌ترین چیز هم این است که من هیچ‌وقت از شکست و تخریب نترسیده‌ام چون همیشه اینها را چشیده‌ام و برایم مهم نبوده دیگران چه می‌گویند یا چه اخباری تیتر می‌شود و بعد رسانه‌ای دارد چون مهم‌ترین خبر روز دنیا هم عمری دو،سه روزه دارد. وقتی هم وارد زمین می‌شوم فقط می‌گویم الهی به امید تو.
- در مورد پشتکار تو حرف‌های زیادی شنیده شده، با توجه به این حرف‌ها اگر دروازه‌بان نمی‌شدی چه کاره می‌شدی؟و آیا در آن شغل هم موفق میشدی؟
شاید یک موزیسین یا بازیگر یایک مدل می‌شدم. من به موسیقی خیلی علاقه دارم ولی تا به حال حرفه‌ای ساز نزده‌ام فقط یک مقدار تمپو بلد هستم. من یا کاری را انجام نمی‌دهم یا اگر انجام بدهم به نحو احسن انجام می‌دهم و تمام سعی‌ام را می‌کنم که در آن کار صددرصد موفق باشم و آن کارتمام فکر و ذهن مرا درگیر می‌کند. در حال حاضر هم دغدغه من فقط فوتبال است. زمانی اگر به من در مورد انرژی مثبت و منفی کسی می‌گفتند اعتقاد نداشتم ولی بعدها در زندگی کاملا لمسش کردم و می‌دانم که طرز تفکر و مثبت اندیشیدن در کارها بسیار تاثیرگذار است.
یک چیزی هست درباره گلری که خیلی ها دوست دارندبدانند ؛ اینکه آیا در زمان بازی سروصدای اطراف روی تو اثر دارد؟
دروازه‌بانی شغلی است که صددرصد با فکر و ذهن درگیر است حتی به جرات می‌توانم بگویم که یک دروازه‌بان می‌تواند یک هفته در خانه بنشیند و فقط فکر کند و بر کارش تمرکز داشته باشد و بعد داخل دروازه قرار بگیرد و بازی فوق‌العاده‌ای داشته باشد. من این تجربه را در پرسپولیس داشته‌ام. دروازه‌بان باید بتواند حرکات دیگر بازیکنان را پیش‌بینی کند. من وقتی در دروازه هستم فقط به توپ فکر می‌کنم حتی در صدم ثانیه به چیز دیگری فکر نمی‌کنم.یعنی باید هیچ چیزی را نشنوی ...


بعد از بازی‌ها به گل‌هایی که خوردی فکر می‌کنی و به اینکه می‌شد آن توپ‌ها را گرفت؟


بله این کار را می‌کنم و ناخودآگاه آن لحظات ازجلوی چشمانم رد می‌شود اما بعضی از گل‌ها مثل گل مسی را هرقدر مرور می‌کنم می‌بینم نمی‌شد آن را گرفت. من خودم همیشه در قبال خودم سختگیر بودم و هستم چه در تمرین چه در بازی اما برای این گل هرقدر دنبال راهی گشتم که گل نمی‌شد، به جایی نرسیدم.


- ویژگی آن شوت چه بود؟


خیلی از مسائل در گل شدن یک ضربه تاثیر دارند اینکه در آن لحظه چه اتفاقی می‌افتد و دروازه‌بان توپ را از چه زاویه‌ای می‌بیند، همه موثر هستند. فوتبالی‌ها به این نوع گل‌ها که همه‌جوره در دروازه هستند، می‌گویند توپ جایی رفت که مرغ تخم نمی‌کرد و به نظر من نمی‌شد جلوی گل شدن آن توپ را گرفت.


-لباسی که در جام پوشیدی به سلیقه خودت بود؟


لباس‌هایی که پوشیدم کاملا انتخاب تیم ملی بود اصلا از ما نپرسیدند که چه رنگی می‌خواهید بپوشید. خودشان رنگ‌ها را انتخاب کرده بودند و از سه ماه قبل از جام جهانی رنگ لباس‌ها فیکس شده بود، حتی در مورد رنگ‌ها هم چیزی نگفته بودند و وقتی به رختکن می‌رفتیم تازه متوجه رنگ‌ها می‌شدیم. اصول جام جهانی این است که هرتیم با فیفا رنگ‌هایش را بررسی می‌کند و در نهایت به بازیکن‌ها گفته می‌شود

.
لباس‌هایت را چه کردی؟


اولین لباسم را بعد از بازی با نیجریه برای موزه فیفا خواستندکه فکر می‌کنم علتش این باشد که آن بازی اولین صفر- صفر جام جهانی 2014 بود. دومین لباس را به خیریه محک دادم،سومی را هم به جای دیگری که نمی‌خواهم بگویم.

- چرا دستکش شما در جام جهانی هیچ برندی نداشت؟

راستش سر در مورد مبلغی که برای تبلیغات برند قرار بود به من بدهند، به توافق نرسیدیم من هم تصمیم گرفتم وقتی آنها نمی‌توانند آن چیزی را که من می‌خواهم تامین کنند چه از لحاظ مالی چه از لحاظ ابزاری دستکش‌های سیاه و بدون نام برند، استفاده کنم. البته من شخصا رنگ سیاه را برای لباس خیلی می‌پسندم و همیشه هم از کفش مشکی در بازی‌ها استفاده می‌کنم. بعد از بازی اول تمام برندهایی که قبلا با هم به توافق نرسیده بودیم، خواستند که با مبالغ بسیار بالاتری با من قرارداد ببندد که دیگر من قبول نکردم چون برای من همان بار اول مهم است نه اینکه یک اتفاق بیفتد، کل دنیا ببینند بعد سراغت بیایند

.
- در طول این مصاحبه متوجه شدیم که شما با توجه به رفتار دیگران با آنها برخورد می‌کنید، این رفتارها در تصمیمات شما چقدر تاثیرگذار بوده؟


احترام برای من اهمیت زیادی دارد. هر کس به من احترام بگذارد می‌تواند مطمئن باشد که پنج برابر احترام می‌بیند. من به خاطر بی‌احترامی‌ها و بعضی مسائل دیگر هیچ وقت به فوتبال باشگاه‌های ایران برنمی‌گردم. در ایران در هیج جا احترام و صبوری نمی‌بینیم. ما در رانندگی، در مکان‌های عمومی، در ورزش و... تا آنجا که می‌توانیم بی‌احترامی و حق هم را ضایع می‌کنیم. اصولا بیشتر ما نمی‌توانیم شاهد پیشرفت همدیگر باشیم. تمام اینها و اتفاقات مشابه آدم را دلسرد می‌کند

?.شغل دیگری در کنار فوتبال دارید


شغل خاص دیگری جز فوتبال ندارم ولی در بعضی کارها سرمایه‌گذاری می‌کنم. ترجیح می‌دهم زمانی که فوتبال بازی می‌کنم به شغل دیگری فکر نکنم. به نظرم کسی که فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کند در آن زمان باید آنقدر درآمد جمع کند که بعد از بازنشتگی در خانه‌اش بنشیند و از زندگی لذت ببرد. بازیکن‌ها در زمان ورزشی‌شان واقعا نمی‌توانند از زندگی لذت ببرند و کاملا وقف ورزش می‌شوند پس حق دارند که درآمد خوب داشته باشند تا در زمان بازنشستگی‌شان از آن استفاده کنند

.
ستاره بودن مخصوصا وقتی که از ظاهر خوبی برخوردار باشی اثراتی در زندگی داردکه خیلی‌ها نتوانستند آن را کنترل کنند و از مسیر اصلی کاری‌شان منحرف شدند شما به این ماجرا چگونه نگاه می‌کنید، آیا برنامه‌ریزی برای آن دارید؟


در خارج از ایران این مشکل دیده نمی‌شود و من چون در خارج از ایران زندگی می‌کنم به این قضیه فکر نمی‌کنم البته بازهم دوست خوب و مدیر برنامه‌ام هومن صمیمی در کنارم هست و در مواقع لازم به من مشاوره می‌دهد و اگر احیانا به بیراهه بروم حتما به من متذکر می‌شود-

از دنیای مجازی چقدر استفاده می‌کنی؟


تا قبل از این اتفاقات زیاد اهل استفاده از شبکه‌های اجتماعی نبودم فقط اینستاگرام داشتم که خودم کنترلش می‌کردم. صفحه هم نداشتم اما به خاطر سوء‌استفاده‌هایی که شده بود یک صفحه هم در شبکه های اجتماعی درست کردم. ولی دیگر صفحه‌ای در دنیای مجازی ندارم چون کاربرد خاصی برای من ندارند.


comment نظرات ()
علیرضا حقیقی:در انتخاب همسر نظرمادر و خواهرم را می پرسم/ حالا حالاها قصد ازدواج
نویسنده : سحر - ساعت ۱۱:۳٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٥

یک بیوگرافی از خودت بگو؟

متولد12 اردیبهشت 1367در تهران  وساکن جردن هستم .اولین بازی ملی خود را در رده نونهالان

در سال 80 مقابل قطر انجام دادم و در رده بزرگسالان هم در بازی با فلسطین.پرسپولیسی دو آتشه

هستم و هر زماتی هم از این تیم دور باشم خودم را یک پرسپولیسی می دانم.

بین تو وپدر و مادرت رابطه صمیمانه ونزدیکی است.آن رابرایمان تعریف کنید؟

بله.من با پدر ومادرم ارتباط نزدیکی دارم.من وپدرم فوق العاده با هم خوب هستیم و البته همیشه نظر مادرم را هم جلب می کنم.

مادرت را در یک جمله توصیف کن؟

نمی توانم این کار را بکنم چون امکان ندارد بشود مادر را در یک جمله وصف کرد.مادرم بهترین انسان روی زمین است و کاش می توانستم روزی زحمات او را جبران کنم.

به نظر می رسد پدرت جای برادر را هم برایت پر کرده است؟

دقیقا به همین خاطر است که من احساس نمی کنم برادر ندارم .واقعا پدرم را دوست دارم .او هیچ وقت

من را تنها نگذاشته و همیشه حامی و همراه من بوده است.

پس اگر بخواهی ازدواج کنی ،دل کندن از خانواده برایت سخت است؟

هنوز خیلی جوانم وحالا حالاها قصد ازدواج ندارم.

یک کلمه ایی با حقیقی

 

ماشین................بی ام و

قد..................194سانتی متر

وزن...............92 کیلو گرم

الگوی ورزشی..............احمدرضا عابدزاده

مادر.....................تمام زندگی ام

پدر......................هر چه دارم

اتومبیل مورد علاقه........................لامبور گینی

بهترین شهر دنیا...............................تهران

اگر فوتبالیست نمی شدم......................هنر پیشه یا خواننده

مارک..................دولچه گابانا-گوچی

بزرگترین شجاعت...............................راستگویی

هدیه........................................گرفتنش باعث خوشحالی

ایران............................ ....وطن دوست داشتنی من

جام جهانی.....................آرزویی بود که به آن رسیدم

آرژانتین.....................می توانستیم شکستشان دهیم

کی روش..................تولد دوباره فوتبالی ام مدیون اوست

به موقع ازدواج می کنم

مگر ازدواج کردن  کار بدی است؟

نه.من این حرف را نزدم اما باید زمینه اش فراهم باشد.بهتر است بگویم  زمانش که برسد ازدواج می کنم.

در انتخاب همسرت ،نظر خانواده چقدر مهم است؟

قطعا خیلی.مطمئن باشید نظر آنها را جویا می شوم چون هر چه دارم از آن هاست.

اگر مادرت دختری را انتخاب کند مخالفتی نمی کنی؟

مسلما مادرم دختر خوبی را زیر نظر می گیرد و من هم تمام شرایط را بررسی می کنم و بعد تصمیم می گیرم.

از خصوصیات اخلاقی خودت  بیشتر بگو؟!

هر چه بگویم تعریف می شود .در مجموع پسر خوبی هستم و سعی می کنم احترام همه بخصوص خانواده امرا نگه دارم

رابطه ات  با خواهرت چطور است؟

عالی و فوق العاده .ارتباط بسیار خوبی با هم داریم و خدا را شکر از دعواهای خواهر وبرادری در خانه ما خبری نیست.

نظر او را در انتخاب همسر آینده ات می پرسی؟

قطعا.او بهتر از هر کسی می تواند در این زمینه به من مشورت وراهنمایی کند.

شیک پوشی را دوست دارم

چقدر به مد وماشین اهمیت می دهی؟

من هم مانند جوان های امروز ی دوست دارم شیک پوش باشم و به ماشین هم اهمیت می دهم اما در حد

معقول که زیاده روی نکرده باشم.

بهترین هدیه ایی که تا به حال برای مادرت گرفته ایی؟

اجازه بدهید نگویم.چون آنقدر مادرم در حق من محبت کرده که هیچ هدیه ایی در حد او نیست اما مطمئن

باشید همیشه سعی  می کنم بهترین هدیه ها را بخرم تا کمی از خجالتش در بیایم

با این حساب هدیه هایی که برای  همسر آینده ات هم می خری کمتر از مادرت نیست؟

مادر همیشه جایگاه خودش را دارد  اما مطمئنا قدر همسرم را را هم می دانم.

شوت مسی غیر قابل مهار بود

برویم سراغ جام جهانی .کمتر کسی انتظار این عملکرد خوب از تو را داشته؟

من نهایت  تلاشم را برای موفقیت تیم ملی انجام  دادم و خوشحالم که جواب اعتماد کی روش  را دادم و

مردم کشورمان هم از من و تیم ملی راضی بودند.

فکر می کردی مقابل آرژانتین آنقدر خوب بازی کنی؟

به نظر من دفاع تیمی ما فوق العاده عمل کرد و روی صحنه گل هم نمی شد کاری کرد.به هر حال مسی

تبحر خاصی در زدن این ضربات دارد و شوت او واقعا غیر قابل مهار بود.

از لا به لای حرف های علیرضا حقیقی

*زیاد اهل مسافرت نیستم و اوقات فراغتم را با دوستانم می گذرانم یا فیلم تماشا می کنم.

*سینما نمی روم ولی فیلم زیاد تماشا می کنم.دوستان سینمایی هم دارم مثل پوریا پور سرخ.اتفاقا چند بار

هم پیشنهاد داده و برای بازیگری دعوتم کرده ولی من هدفم موفقیت در فوتبال است.

*خیلی از غذاها را بلدم بپزم و خودم هم لازانیا خیلی دوست دارم .

*به شدت اهل موسیقی هستم و صدای رضا صادقی و محمد اصفهانی را خیلی دوست دارم.


comment نظرات ()
عکس شخصی علیرضاحقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ۸:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢


comment نظرات ()
جادوگر پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کرد
نویسنده : سحر - ساعت ۸:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢
جادوگر فوتبال ایران خداحافظی کرد

 

وقتی این خبر رو شنیدم خیلی ناراحت شدم و اصلا فکرش رو نمیکردم که همچین اتفاقی بیفته و دوست داشتم بازی های خوب علی کریمی رو امسال هم ببینم اما..

جادوگر دوست داشتنی همیشه در قلب ما خواهی ماند وفراموش نخواهی شد

علی کریمی برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس، تراکتورسازی، بایرن مونیخ و شالکه آلمان در حالی که چند پیشنهاد خوب برای ادامه بازیگری در دنیای فوتبال داشت امروز بالاخره تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفت تا برای همیشه از دنیای فوتبال کنار برود.
 

 علی کریمی پس از حرف و حدیث‌های فراوان و علیرغم اینکه دوست داشت با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما پس از سه پیشنهاد و عدم تمایل قرمزپوشان برای جذب او تصمیم خود را گرفت و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

متن پیام کریمی را در زیر می‌خوانید:

به نام خالق هستی

میخی بر دیوار کوبیدم و کفش‌هایم را آویختم

خداحافظی همیشه تلخ و ناگوار است جدایی از عشقی که تار و پود وجودت را در تصرف دارد کار آسانی نیست. یک بار صرفا تحت تأثیر خداحافظی غریبانه مهدوی‌کیا تصمیمی افراطی گرفتم و فضای اندوهبار آن همه بی‌اعتنایی من را از فوتبال بیزار کرد و حالا خود را در پایان دیدم.

هر چند همین تصمیم افراطی و عجولانه باعث شد تا بعضی‌ها همه چیز را تمام شده بدانند و من را با دست خود به مسلخ ببرند.

با توجه به شرایطی که در آن قرار دارم راهی جز ترک صحنه برایم نمانده و این تصمیم را در حالی که تمام وجودم را شک و تردید و اندوهی ناشناخته گرفته با مردم خوب و مهربان وطنم به اشتراک می‌گذارم. تصمیم قطعی و برگشت‌ناپذیر. از این پس هواداری متعصب برای تیم محبوب پرسپولیس و تیم ملی کشورم خواهم بود. دوست دارم این را وظیفه خود می‌دانم از تمام سروران و مهرآفرینانی که مرا از یک فوتبال خیابانی به میادین جهانی همراهی و مساعدت نمودند تشکر کنم و البته تقاضا دارم اشتباهات و خطاهای این حقیر که در مقاطعی موجب آزردگی خاطر نگرانی و رنجش احساسات پاکشان شده بخشوده و مورد عفو خود قرار دهند.

من علی کریمی هر چه دارم بعد از خدا از فوتبال و محبت این مردم است که البته خود را شایسته این همه محبت و لطف نمی‌دانم چرا که در حقیقت قهرمانان واقعی این مرز و بوم آنانی هستند که به خاطر آسایش من و امثال من از آسایش و جان خود گذشتند تا آن آسایش و ارامش نصیب ما شود. از همین رو با درود و سپاس به شهدا و جانبازان راه وطن و آزادی این عزیزان را شایسته و لایق بالاترین ستایش‌ها می‌دانم اما از اینکه نتوانستم با پیراهن تیم محبوبم پرسپولیس فوتبال را ترک کنم اصلا ناراحت نیستم زیرا این اتفاق عجیبی نیست.

البته هرگز تن به بازی خداحافظی که متأسفانه در فوتبال ما نوعی حرکت تشریفاتی،تبلیغاتی و بعضا ریاکارانه است نخواهم داد. بسیاری از بزرگان فوتبال ما بی‌سر و صدا خاموش شدند و گورستان فراموشی رهسپارشان گردیدند. در خاتمه قلبا اعلام می‌دارم که به خداحافظی از فوتبال تمام حوادث و حاشیه‌هایش را هم در همان زمین خاک کرده و آنچه در این مسیر برایش پیش آمده را تنها چالش‌ها، رقابت‌ها و احساسات مقطعی می‌دانم و بالاخره کلام آخر باز با هواداران که همواره برایم اهمیت بالایی داشته و خواهند داشت شما همیشه در قلب من خواهید بود. از تمام احترامی که طی این سال‌ها نسبت به من داشتید لذت بردم و سپاسگزارم.

سرانجام باید از این خاک رفت. خوشا آنکه پاک آمد و پاک رفت. خاک پای تمام ایرانی‌ها هستم.

علی کریمی


 comment نظرات ()