خانه سرخ پرسپولیس و عشقم علیرضاحقیقیAliReza haghighi and perspolis

علیرضاحقیقی

 
نویسنده : سحر - ساعت ۳:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/٢٢


comment نظرات ()
گفتگوی ویژه دایی و محرمی در تمرین سرخپوشان / بازگشت حقیقی و صادقیان به تمرینات
نویسنده : سحر - ساعت ۳:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/٢٢

تمرینات سرخپوشان عصر امروز در ورزشگاه درفشی فر از سر گرفته شد و بازیکنان زیر نظر علی دایی و کادر فنی به تمرین پرداختند.
 
مجتبی محرمی ستاره سال های گذشته پرسپولیس که از بیمارستان مرخص شده یکی از مهمانان ویژه تمرین امروز بود که به اتفاق محمد پنجعلی در ورزشگاه درفشی فر حضور یافت و مورد اقبال ویژه علی دایی و سایر اعضای تیم قرار گرفت.
 
محرمی دقایقی با علی دایی به گفتگو پرداخت و به سوالات برخی هواداران نیز پاسخ داد.
 
بازیکنان پرسپولیس پس از گرم کردن زیر نظر مولایی به تمرینات کار با توپ و تاکتیکی پرداختند.
 
پاسکاری در حرکت، فوتبال تحت فشار با دروازه های کوچک در دو گروه و شوتزنی بخش های تمرین امروز بود که با نظارت مستقیم علی دایی برگزار شد.
 
کریم باقری همچون روزهای گذشته به دلیل حضور در کلاس مربی گری در تمرین غایب بود .
 
علیرضا حقیقی که به روسیه سفر کرده بود در تمرین حضور یافت و همپای سایر سرخپوشان به تمرین پرداخت.
 
پیام صادقیان نیز که از همراهی تیم ملی امید در عمان بازمانده در تمرینات سرخپوشان شرکت کرد.


comment نظرات ()
 
نویسنده : سحر - ساعت ۳:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/٢٢

✿برای صحت وسلامتی وتعجیل در فرج اقاامام زمان(عج)  صلـــوات ✿

 

اللهم صل علی محمد وال محمدcomment نظرات ()
عکس های علیرضاحقیقی
نویسنده : سحر - ساعت ۳:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/٢٢

سلام دوستان  بلاخره امروز میخوام کم کاریامو جبران کنم وبه روز باشم ابته اگه درسا بذارننننننننننننننننن!!!!!!!!!!!!!!!!

موفقیت دست خود انسان است و با تلاش به دست می آید و خداوند همیشه ناظر بر اعمال ماست.

علیرضا حقیقی گلر جوان و با اخلاق پرسپولیس پس از تعطیلی کوچکی که برای لیگ به وجود آمد به روسیه رفت.همین امر باعث شد تا برخی برای او حاشیه سازی کنند و از بازگشت علیرضا به روبین کازان بگویند اما علیرضا حقیقی به این شایعات می خندد و در صحبتی با خبرنگار سایت گل می گوید:من برای انجام کارهای اداری و چند کار شخصی ام به روسیه رفتم و این شایعات واقعاً مسخره است.
با علی آقا هماهنگ کرده بودم و با اجازه ایشان به روسیه رفتم اما نمی دانم چرا این موضوع را بزرگ کردند و برخی هم که گویا منتظر هستند تا برای من حاشیه سازی کنند.
 دروازه بان پرسپولیس در ادامه می گوید : من از همین سایت اعلام می کنم پرسپولیس خانه من است و علی دایی اولین کسی که به من اعتماد کرد پس لطفاً این حاشیه ها را نسازید چرا که من تمرین می کنم و به دنبال موفقیت هستم این را هم می دانم که آینده از آن من است برای چه نگران باشم.
او که سخت عصبانی است ، درباره خط خوردنش از لیست تیم ملی هم می گوید : سخت تمرین می کنم و تمرکز روی کارم و در ادامه منتظر یک فرصت می مانم تا نشان دهم که لیاقت اعتماد را دارم از بابت تیم ملی هم نگرانی ندارم چرا که با تلاش به آن هم می رسم.
در آخر باید بگویم که من انتظار کمک از کسی ندارم اما انتظار این را هم ندارم که برای من حاشیه بسازند.موفقیت دست خود انسان است و با تلاش به دست می آید و خداوند همیشه ناظر بر اعمال ماست.

comment نظرات ()
علیرضا حقیقی از پرسپولیس می‌رود؟
نویسنده : سحر - ساعت ۳:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/٢٢

سایت گل: آنچه که از آخرین مصاحبه حقیقی مشخص است این گلر جوان که زیر سایه نیلسون قرار گرفته قصد دارد نیم فصل پرسپولیس را ترک کند

حقیقی که حضور در روبین کازان را با رویای بازی در پرسپولیس تاخت زد، حالا با نتیجه متفاوتی مواجه شده که سرنوشت زندگی ورزشی او را به خاطر خواهد انداخت. طبق آنچه که از آخرین مصاحبه حقیقی مشخص است این گلر جوان که زیر سایه نیلسون قرار گرفته قصد دارد نیم فصل پرسپولیس را ترک کند.

صد البته رقبای حقیقی هر کدام در تیم‌های خود جا افتاده و به بازی مشغولند و بعید به نظر می‌رسد تیم خوبی در لیگ وجود داشته باشد که حقیقی به آن بپیوندد و نمایش وی در لیگ به چشم بیاید. می‌توانید مروری به تیم‌ها و گلرهایشان بکنید و ببنید که کار حقیقی در صورت جدایی از پرسپولیس سخت‌تر هم خواهد بود.

با این حال شاید بزرگترین اشتباه او ترک روبین کازان بوده است، باشگاهی که اگر چه در آن نیمکت‌نشین بود اما با توجه به سطح تمرینات و علاقه کی‌روش به لژیونرها ملی‌پوش بودن او را تضمین می‌کرد.

حقیقی در آخرین مصاحبه‌اش گفته است درباره جدایی از پرسپولیس حرفی نمی‌زند پس باید فعلا صبر کرد تا تصمیم‌گیری این گلر خوش قد و بالا که حالا روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد.


comment نظرات ()